HHXD350ARA220ME61G
MFR.Part #
HHXD350ARA220ME61G
JLCPCB Part #
C2157838
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ 22uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm 6.1mm 63mA@120Hz ±20% SMD,D5xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS