ESMQ630ELL331MJ20S
MFR.Part #
ESMQ630ELL331MJ20S
JLCPCB Part #
C1597826
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 330uF 5mm 63V 710mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS