EMVA250ARA101MF80G
MFR.Part #
EMVA250ARA101MF80G
Description
-40℃~+85℃ 100uF 129.6mA@100kHz 2000hrs@85℃ 25V 6.3mm 7.7mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS