E36D150LPN304UEM9U
MFR.Part #
E36D150LPN304UEM9U
JLCPCB Part #
C20232866
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.3F 15V 219mm 31.8mm 76.2mm 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS