EKYB250ELL472MM25S
MFR.Part #
EKYB250ELL472MM25S
JLCPCB Part #
C525828
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 17mΩ 18mm 25V 3.0005A@120Hz 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS