IS65C1024AL-45QLA3-TR
Extended
Manufacturer
ISSI(Integrated Silicon Solution)
MFR.Part #
IS65C1024AL-45QLA3-TR
JLCPCB Part #
C2064050
Package
SOP-32-11.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1Mbit 35mA 4.5V~5.5V 45ns 45uA Parallel Port (Parallel) SOP-32-11.3mm SRAM ROHS