ISC104N12LM6ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ISC104N12LM6ATMA1
JLCPCB Part #
C20191683
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1.8nF 10.4mΩ@10V 120V 13nC@4.5V 17pF 2.2V 440pF 63A 94W N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS