IPW95R130PFD7XKSA1
MFR.Part #
IPW95R130PFD7XKSA1
JLCPCB Part #
C20191635
Package
TO-247-3-41
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 130mΩ@10V 141nC@10V 227W 3.5V 36.5A 4.17nF 53pF 950V TO-247-3-41 MOSFETs ROHS