IPF012N06NF2SATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPF012N06NF2SATMA1
Description
-55℃~+175℃ 1.2mΩ@10V 233nC@10V 250W 282A 3.3V@186uA 60V N-Channel - MOSFETs ROHS