IHW25N140R5LXKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IHW25N140R5LXKSA1
JLCPCB Part #
C20191003
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+175℃ 1.05nF 1.4kV 110uJ 150nC@15V 195ns 2.05V@25A,15V 246W 26pF 32pF 4V@0.34mA 68A TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS