TCMIA106BT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMIA106BT
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 2.1Ω ±20% - Tantalum Capacitors ROHS