RM06J511CT
MFR.Part #
RM06J511CT
JLCPCB Part #
C4044711
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS