TCKIE106BTLSR1K8
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKIE106BTLSR1K8
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10uF 25V ±10% - Tantalum Capacitors ROHS