RM12F9762CT
MFR.Part #
RM12F9762CT
JLCPCB Part #
C4291807
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS