TCKIA337ET
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKIA337ET
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 900mΩ ±10% - Tantalum Capacitors ROHS