RM04F4873CT
MFR.Part #
RM04F4873CT
JLCPCB Part #
C4006946
Description
-55℃~+155℃ 487kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS