TCKIA105AT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKIA105AT
Description
-55℃~+125℃ 10V 11Ω 1uF ±10% - Tantalum Capacitors ROHS