RM04F1072CT
MFR.Part #
RM04F1072CT
JLCPCB Part #
C4244780
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS