DFE201210S-1R5M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DFE201210S-1R5M=P2
JLCPCB Part #
C2050327
Package
0805
Description
1.5uH 2.7A 2A 96mΩ ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS