1264EY-2R2N=P3
MFR.Part #
1264EY-2R2N=P3
JLCPCB Part #
C2041632
Package
SMD,6x6mm
Description
16mΩ 2.2uH 5.3A 7.8A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS