DFE322520FD-3R3M=P2
MFR.Part #
DFE322520FD-3R3M=P2
JLCPCB Part #
C2046640
Description
2.3A 3.3uH 4.2A 65mΩ AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS