RDE7U3A681J2M1H03A
MFR.Part #
RDE7U3A681J2M1H03A
JLCPCB Part #
C20046318
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 680pF U2J ±5% Plugin,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS