LQG18HN27NJ00D
MFR.Part #
LQG18HN27NJ00D
JLCPCB Part #
C162550
Description
12@100MHz 27nH 2GHz 500mA 540mΩ Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS