SMAJ22CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ22CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19993682
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 11.2A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS