SLD43CA-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD43CA-AP
JLCPCB Part #
C19992507
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 43V 54.2V 69.4V 6kW@10/1000us 86A@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS