P6KE62A-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE62A-BP
JLCPCB Part #
C19990546
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 1uA 53V 62V 7.1A 85V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS