P5KE36A-AP
MFR.Part #
P5KE36A-AP
JLCPCB Part #
C19989992
Description
-65℃~+175℃ 1 36V 3uA 46V 500W 58.1V 8.6A TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS