P5KE20CA-AP
MFR.Part #
P5KE20CA-AP
JLCPCB Part #
C19989954
Description
-65℃~+175℃ 15.4A 20V 25.5V 32.4V 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS