ESD12VL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESD12VL-TP
JLCPCB Part #
C19987053
Package
DFN-21006
Description
-55℃~+125℃ 1 100nA 12A@8/20us 12V 13.3V 25V 300W@8/20us 60pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN-21006 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS