CSP3V3L-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
CSP3V3L-TP
JLCPCB Part #
C19986648
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 1 120pF 3.3V 4.2V 500nA 600W@8/20us 65A@8/20us 9V ESD IEC 61000-4-2 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS