VHF201209H12NJ
MFR.Part #
VHF201209H12NJ
JLCPCB Part #
C98988
Description
12nH 2.45GHz 300mA 350mΩ 8@100MHz Multilayer inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS