MBR10H150PC-AU_R2_007A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
MBR10H150PC-AU_R2_007A1
JLCPCB Part #
C19845030
Package
TO-277C
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 10A 150V 250A 550nA@150V 850mV@10A TO-277C Schottky Diodes ROHS