BZX584C75-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX584C75-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5584305
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@56V 1kΩ 200mW 250Ω 71.25V~78.75V 75V SOD-523 Zener Diodes ROHS