LR123WF150LT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
LR123WF150LT4E
JLCPCB Part #
C19633818
Package
2512
Description
150mΩ 3W Alloy Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS