MOR02SJ051JA10
MFR.Part #
MOR02SJ051JA10
JLCPCB Part #
C61331
Description
2W 350V 5.1Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS