FRH1207B-151MT
MFR.Part #
FRH1207B-151MT
JLCPCB Part #
C208082
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.42A 150uH 280mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS