FAUL0618-3R3MT
MFR.Part #
FAUL0618-3R3MT
JLCPCB Part #
C5298223
Package
SMD,7x6.6mm
Description
3.3uH 4.5A 50mΩ 6A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS