SLPX152M200H4P3
MFR.Part #
SLPX152M200H4P3
Description
-40℃~+85℃ 10mm 133mΩ@120Hz 1500uF 200V 3000hrs@85℃ 35mm 45mm 6.26A@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS