HZA686M050F24VT-F
MFR.Part #
HZA686M050F24VT-F
JLCPCB Part #
C3275195
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 180mA@120Hz 30mΩ 50V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS