LPW682M1HQ30V-W
MFR.Part #
LPW682M1HQ30V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 30mm 35mm 4.152A@100kHz 50V 6800uF 73mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS