EET-UQ2W181CA
MFR.Part #
EET-UQ2W181CA
Description
-25℃~+85℃ 1.105Ω@120Hz 1.89A@10kHz 180uF 2000hrs@85℃ 25mm 30mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS