171103K400C-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
171103K400C-F
JLCPCB Part #
C3785647
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 220V、400V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS