AEB107M2DS44B-F
MFR.Part #
AEB107M2DS44B-F
Description
-25℃~+105℃ 1.06A@100kHz 100uF 18mm 200V 21.5mm 5000hrs@105℃ ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS