MCM01-001D220G-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MCM01-001D220G-F
Description
-55℃~+200℃ 11.68mm 22pF 500V ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS