AVGA227M63H32T-F
MFR.Part #
AVGA227M63H32T-F
Description
-40℃~+105℃ 1.06Ω@120Hz 12.5mm 14mm 2000hrs@105℃ 220uF 63V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS