ESRH151M0ER
MFR.Part #
ESRH151M0ER
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 150uF 15mΩ 2.5A@100kHz 2.5V 2.8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS