380LX821M400A062
MFR.Part #
380LX821M400A062
JLCPCB Part #
C2621800
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 222mΩ@120Hz 3.55A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 400V 63mm 820uF ±20% 插件,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS