ESRE151M06R
MFR.Part #
ESRE151M06R
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12mΩ 150uF 3.3A@100kHz 4.1mm 6.3V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS