5KP75A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP75A-TP
JLCPCB Part #
C1976952
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 121V 5kW 75V 83.3V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS