SPB42N03S2L-13
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPB42N03S2L-13
JLCPCB Part #
C19386887
Package
TO-263-3-2
Description
-55℃~+175℃ 1.13nF 130pF 19.6mΩ@4.5V 2V 30.5nC@10V 30V 42A 440pF 83W N-Channel TO-263-3-2 MOSFETs